Zdraví aneb jak uzdravit Poua

Ještě jste se nedostali do situace, kdy Váš Pou onemocní? Nebo Vám onemocněl a nevíte jak dál? Tak si pozorně přečtěte tento příspěvek, kde Vám poradím kdy a jak Poua uzdravit.

Pro zdravotní stav Poua je nejpodstatnější jeden z ukazatelů podél horní hrany displeje a to ten s křížkem. Dokud je ukazatel zelený, Pou je zdravý a nehrozí žádné nebezpečí, tudíž ani není nutné drasticky Poua napájet medicínami, nicméně jakmile ukazatel zežloutne, je třeba mít se na pozoru. Pou onemocní ve chvíli kdy se ukazatel zabarví do oranžova či červena. Když bude ukazatel úplně prázdný, Pou bude nemocný, ale nezemře, což je na jednu stranu výhodou, ale na  druhou to může být i nevýhodou, jelikož to hráče tolik nemotivuje se o Poua poctivě starat.

Ukazatel zdraví

Ukazatel zdraví

To že je Pou nemocný poznáte jednoduše, mimo ukazatele je to vidět i na Pouovi samotném. Má skelné oči a u pusy teploměr.

Nemocný Pou

Nemocný Pou

A nyní to nejdůležitější, jak ho vyléčit? Máme několik možností:

  • Buď použijeme malou medicínku (ve hře Small health) a budeme ho krmit dokud nebude ukazatel plný.
  • Nebo použijeme velkou medicínku (ve hře Health potion) a budeme krmit dokud nebude ukazatel zdravý plný.
  • Třetí možnost je finančně již trošku náročnější, v sekci s lektvary (Potion) je lektvar Max Potion, který všechny ukazatele naplní na 100%. Tuto variantu doporučuji, pokud jste Poua delší dobu nehráli a má všechny kolonky prázdné nebo skoro prázdné.

Všechny lektvary a medicíny jsou dostupné v obchodě, je nutno si je koupit za vydělané penízky ve hrách.

Veselé hraní! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *