Pou ke stažení zdarma (mobilní aplikace)

Chtěli byste stáhnout aplikaci do svého telefonu, ale nevíte kde ji sehnat? Tento článek Vám s tím hravě pomůže, tak čtěte dál!

Google play

Nejjednodušší cesta jak Poua získat je přes Google play, připojte svůj chytrý telefon na wifi a Poua stáhnete v obchodě Google play, kde je zdarma přístupný. Stahování a instalace je intuitivní, takže věřím, že Vám to nebude vůbec dělat problém.

Ulozto.cz

Pokud se Váš chytrý telefon neumí připojit na wifi, budete si muset pomoct přes počítač. Stačí jít na ulozto.cz a do vyhledávače napsat Pou a vyskočí Vám hned několik souborů. Soubor Vámi vybraný musí mít koncovku apk., jinak vám bude na telefonu na nic. Soubor jednoduše stáhnete, přetáhnete do telefonu, nainstalujete a je to!

Aplikace Pou pro mobilní telefon, je docela dobře dostupná, i díky tomu, že je nabízena zdarma, takže věřím, že Vám sehnání Poua nebude dělat žádné problémy!

Pár odkazů na stažení:

http://www.ulozto.cz/xTUCUBu2/pou-mod-v1-3-17-kuj3a-apk

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app&hl=cs (zde můžete najít i recenze)

http://mujsoubor.cz/mobilni-detske-hry/pou/download/1

Šťastné hraní pro všechny! 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Download a jeho autorem je Vilemína Pažravá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “Pou ke stažení zdarma (mobilní aplikace)

  1. Nevim proc ale nejde mi to stahnout z ani jednoho odkazu. poua moc chci ale nefunguje to :-(:-( prosim neporadite? dekuji 🙂

    • Máš operační systém android? Zkoušela si to stahovat z google play? Pokud máš windows, hra je k dispozici pod názvem Mou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *