Food drop

Food drop je jedna z prvních her, které byly v aplikaci Pou dostupné. Proto bych jí tento článek moc ráda věnovala.

Food drop, tedy v doslovném překladu „sbírání jídla“, je velmi zajímavá a odlišná hra od všech ostatních. Podstatou hry je sníst co nejvíce jídla které na Poua padá. Jediný háček je v tom, že ne všechny objekty se dají jíst. Odlišit jedlé a nejedlé objekty je docela jednoduché. Dobroty, cukrovinky, zelenina a všechny další pokrmy jsou standardně jedlé, naopak předměty, které se ani v běžném životě nejí, jsou nejedlé. Můžeme například jmenovat: bota, CD, podkova, atd.

Podkova se nesmí sníst.

Podkova se nesmí sníst.

Pou jídlo sní tak, že mu spadne přímo do pusy, přičemž je na Vás, Poua na místo dopadu jídla postavit. Čím více jídla Pou sní, tím rychleji potom na Poua jídlo padá.

Pou musí být přesně na dráze padajícího jídla, jinak ho nesní

Pou musí být přesně na dráze padajícího jídla, jinak ho nesní

Ovládání je velice jednoduché, buď budete držet prst na Pouovi a jezdit s nám na jednu či druhou stranu kde jídlo padá, nebo můžete vždy kliknout na jídlo a Pou se automaticky sám nastaví do dráhy příslušného pokrmu. Při této technice je ale třeba dávat pozor, jestli už Pou jídlo na které jsme klikali během pádu snědl.

Těsně před snědením jídla Pou otevře pusu

Těsně před snědením jídla Pou otevře pusu

Hra končí ve chvíli, kdy nestihnete chytit osmý kousek jídla.

I zde se dají vydělat peníze. Za každé 3 snědené kousky jídla dostane Pou minci v hodnotě 1.

Všem přeji co nejvyšší nahrané skóre!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hry a jeho autorem je Vilemína Pažravá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *